iPhone 6 – iPhone 6 Ne zaman Çıkacak? – iPhone 6 Renk Seçenekleri? – iPhone 6 Fiyatı Ne Kadar?

Sebebini halen bilmemekle birlikte iPhone‘ye bir türlü ısınamadım. 32″ monitörler, büyük ekranlara olan ilgimden olsa gerek. Ancak iPhone 6 ile birlikte bende iOs tecrübesini yaşayacağım. 2 sene önce aldığım 6.3″ lik Samsung Galaxy Mega 6.3’ü halen kullanmaktayım sarj dayanma süresi hariç gayette memnunum. iPhone 6 ile birlikte 5.5″ lik versiyonunun da çıkacak olması beni biraz sevindir.

iPhone 6‘nın 128GB dahili hafızası olacağı söyleniyor. iPhone 5s için bu söz çok dillerden dile dolaşsa da gerçekleşmemişti. iPhone 6 da 128gb dahili hafızayı görmek pek şaşırtıcı olmaz. Apple yeni telefonu ile önceki iPhone serilerinden daha ince bir yapıda olacağı da söylentiler arasında. Apple 9 eylül de iPhone 6nın lansmaını yapacağını duyduk.

iPhone 6 Renk Seçenekleri?

iPhone 6 hakkında bir çok sızıntı haber ortaya atılıyor. Bende merakla 9 Eylül gününü merakla bekliyorum. Bu sızıntı haberlerinden bir tanesi de bugün Fransız menşeili ünlü teknoloji sitesi nowhereelse gerçekleştirdi. iPhone 6 nın siyah renkli olmayacağını gümüş, altın ve gri renklerde olacağını sızdırdı. iPhone 6 ya ait olduğu söylenen 3 farklı telefon kasasının görüntüsünü internete sızdıran site iPhone 6 nın önceki iPhone serilerinden daha kaliteli bir ses kalitesine sahip olacağı iddasını da ortaya attı.

iPhone 6 Renk Seçenekleri

iPhone 6 Renk Seçenekleri

Peki iPhone 6 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 6‘nın çıkmasına çok kısa bir süre kala kafalarda ki en büyük soru fiyatı ne olacak. İletişim şirketleri müşterilerine hızlı bir şekilde sunmak için Apple ile anlaşma yaptıkları da sızıntılar arasında. iPhone 6 4.7″ lik versiyonunun 750 dolar, 5.5″ lik iPhone 6 ise 900 dolar olacağı söylentiler arasında.

Hep birlikte 9 Eylül tarihini bekleyelim ve Apple den en doğru iPhone 6 bilgilerini öğrenelim 😉