Kaan Gökman

Kaan Gökman

Bugün siz takipçi ve ziyaretçilerime zevkle dinlediğim hiç bir programını kaçırmadığım, program saatlerinde evde olamayacak veya dinleyemeyecek olduğum zamanlarda bilgisayarda Pal Station 106’yı kayıt için bırakıp evden çıktığım  DJ/Producer olan Kaan Gökman‘ı tanıtacağım. 2000’li yılların sonuna doğru tanıştığım Kaan Gökman müzik tarzı ile beni kendisine hayran bıraktı. Albümlerini ve single çalışmalarını asla kaçırmadığım Kaan Gökman‘ın bir çalışmasını aşağıda ekliyorum. Sizler parçayı dinlerken Biyografisini okumaya devam edebilirsiniz.

Özellikle Electro Tech House mixleri mükemmel derece de kaliteli olduğunuda sizlere hatırlatmak isterim… Ayrıca Kaan Gökman Pal Station 106’da Her Cuma 00:00 – 02:00 ve Cumartesi 22:00 – 00:00 arası setleri ile kulaklarımızın pasını atmakta, ruhumuzun gıdasını tamamlamamızda yardımcı olmaktadır.

Kaan Gökman

Kaan Gökman

Biyografi
İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik bölümü mezunu olan Kaan Gökman, Türkiye’nin en ünlü yabancı müzik radyolarında DJ’lik yaparken, bir yandan da radyoların prodüksiyon departmanlarında çalıştı. Kısa bir süre sonra radyolarda ufak ufak remixler üretmeye başlayan Kaan Gökman, Power FM başta olmak üzere Power group radyoları, Nar group radyoları ve Pal medya gibi Türkiye’de özel radyoların en popüler kanallarında genel yayın yönetmenliği ve DJ’lik yaptı.Halen Pal fm müzik ve yayın müdürlüğü görevlerini sürdürmektedir.

Yaklaşık 17 yıldır profesyonel olarak birçok müzik projesinin içinde yer alan Kaan Gökman, özellikle Türkiye’de ve yurtdışında özel partilerde ve festivallerde gerçekleştirdiği canlı performanslarında tribal ve ethno dans müziği üzerindeki hakimiyeti ile tanınıyor.Pal stationda yaptığı canlı live performanslarıyla geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Kaan Gökman electro pop setleriyle Dünyaca ünlü bir çok radyonun yayın akışı içerisine girmeyi başarmıştır.2011 yılında dünyaca ünlü Dj1 müzik dergisine ön kapak olarak diğer Türk dj’lerin önünü açmiştir.

Türkiye’den çıkan ve uluslararası başarı yakalayan bir dans ve perküsyon projesi olan ünlü Harem grubunun üyesi ve DJ’i olan Kaan Gökman, Türkiye’de müzik camiasının çok yakından tanıdığı Ege, Burcu Güneş, Nev, ziynet sali,sinan akçil,Tarkan ,Röya,Soner sarıkabadayı, Murat Dalkılıç gibi popüler isimlerin albümlerinde düzenlemeleriyle ve remix çalışmalarıyla yer aldı.

DJ olarak Harem grubu için yaptığı remixlerle Buddha Bar gibi dünyaca ünlü bazı toplama albümlere de ismini yazdıran Kaan Gökman, Yunanistan’dan Almanya’ya, Belçika’dan Fas’a, Dubai’den İspanya’ya, Amerika’dan Hollanda’ya kadar birçok ülkede dünyanın en ünlü kulüplerinde DJ performansları gerçekleştirdi.

Birçok projede imzasını attığı dans şarkıları dışında, Türkçe pop şarkısı için yaptığı remixlerle de dikkati çeken Kaan Gökman, Nez , Harem ve Turkish Delight gibi gruplarla ve sanatçılarla Madrid’teki Euro Pride’dan Belçika’daki Sfinks festivali’ne kadar sayısız festivalde binlerce kişilik kalabalıkların karşısına çıktı.Başda Buddha bar olmak üzere dünyaca ünlü completionlarda şarkılarıyla en fazla yer alan Türk sanatçı oldu.

THIS IS HIT VE THE PROJECT

Kaan Gökman, This is Hit adını verdiği ilk albümünü Pasion Turca etiketiyle yayınladı. EMI Music Türkiye’nin dağıtımını üstlendiği albümde Funky C, Buzuki Orhan ,Burcu Güneş, Yıldız Asyalı, Nez gibi ünlü konuklar yer alıyor. Albümde son dönem Türk pop müziği dans şarkılarına yaptığı düzenlemelerle yeni bir soluk getiren Erol Temizel de bulunuyor. İspanya’nın ünlü DJ ve prodüktörleri Alex Guerrero, Raul Ortíz ve Javi Reina da yaptıkları remix çalışmaları ile albümün enerjisini daha da yükseltiyor. ikinci albüm tamamiyle bir konsept albüm olan The project 2012 eylül ayında best image müzik tarafından satışa çıkarıldı 8 şarkının yer aldığı albümde Serdar şenel dışında Mansur ark,Eylem,Nezih üçler,Simge sağın gibi gibi sanatçılarla feat.yaptı.Tamamiyle Türkçe sözlü elecktronik olarak düzenlediği albüm Türkiye müzik pazarının en dikkat çeken projesi oldu.

Kendisine Ulaşabileceğiniz ve Takip Edebileceğiniz Sosyal Medya Platformları Aşağıdadır.
Twitter: https://twitter.com/kaan_gokman
Facebook: https://www.facebook.com/djkaangokmanfanpage
Myspace: https://myspace.com/kaangokman
SoundCloud: https://soundcloud.com/dj-kaan-gokman
Youtube: http://www.youtube.com/user/ethnoside
Mixcloud: http://www.mixcloud.com/pasionturca/

MANAGEMENT: Sinan Ufuk Nergis
sun@pasionturca.net – info@pasionturca.net
+90 5322447434/ +34 615653315
BOOKINGS : ersinozgenc@gmail.com / +905444217161

Etiketler: , , , ,

Yorum Yap, Fikrini Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir