Lost Kadrosu Tekrar Bir Araya Gelebilir

Lost Kadrosu Tekrar Bir Araya Gelebilir

Öncelikle belirtmeliyim ki her biten güzel dizinin ardından yeni sezon gelecek söylentileri çıkıyor. Prison Break, Fringe, Merlin… gibi dizilerin devam edeceği ile ilgili bir çok asılsız iddia nette dolaşıyor. Ancak bu sanırım farklı bir durum…
Bugün nete düşen ve mynet gibi bir çok tanındık haber sitesinde de yer edinen bir habere göre Lost kadrosu, 10.yıla özel(yani 2014 yılında) tekrar bir araya gelebilirmiş. Hatta haberler şu şekilde;

“Bir uçak kazasından kurtulup ıssız bir adaya düşmelerinin üzerinden neredeyse dokuz yıl geçti. Dizide Ben Linus karakterini canlandıran Michael Emerson, dizinin 10’uncu yılı nedeniyle hayranların oyuncu kadrosunu yeniden birlikte görme şansları olabileceğini söyledi.
Kulağına tekrar birleşmeyle ilgili pek çok şeyin geldiğini belirten Emerson, eğer böyle bir şey olursa, diziyi mantıklı bir zemine oturtmanın oldukça zor olacağını da ekledi.

lost

lost

Dizinin yaratıcılarından Damon Lindeof ise, “10’uncu yıldönümünün bir yandan tekrar bir şeyler yapmak için mükemmel bir zaman olduğunu, ancak diğer yandan belki böyle bir oluşum için fazla erken olabileceğini” söyledi. Lindeof, bütün kuşkularına rağmen “Böyle bir organizasyon olursa, bunun parçası olmamak için deli olmak gerektiği” düşüncesinde.
Lost‘un pek çok oyuncusu diziden sonra farklı yapımların içinde yeniden bir araya geldi. Dizi oyuncularından Henry Ian Cushick (Desmond Hume) ve Jorge Garcia (Hurley Reyes) yakında CBS kanalında yer alan bir yapımda Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon) ve Terry O’Quinn’e (John Locke) katılacaklar.
Yine dizi oyuncularından Mark Pelligrino, Michael Emerson’un Lost kadrosundan Alan Dale ve Ken Leung’la birlikte yer aldığı ‘Person of Interest‘e katılmaya hazırlanıyor.”

Yabancı siteleri de araştırdım ve bazı sitelerde bu konuyla ilgili haberler gördüm. Ama açık konuşmak gerekirse o siteler pek de güvenilir durmuyordu. Burada da mynet gibi sitelerde paylaşılmış olsada doğruluğu olmayan haber olma ihtimali var. Fazla ümitlenmeyelim bence.

Bir araya gelirse diziyi devam ettirmeleri bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Belki bir araya gelecekleri doğrudur ancak farklı bir proje üzerinde çalışacaklardır. Ki böyle bir şey olması beni memnun eder açıkçası…

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yap, Fikrini Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir