VidoPort – Türkiyenin Online Eğitim Portalı

VidoPort – Türkiyenin Online Eğitim Portalı

Gelişen teknolojilere hızla ayak uydurmak, mesleki kariyerinizde bir adım daha öne gidebilmek için vidoport.com online bilişim akademisindeki 7/24 online eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vidoport.com üzerinden Excel, İleri Düzey Excel Eğitimi, Excel Uzmanlık Eğitimi, Excel İşlevler eğitimleri, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Google Drive, Libre Office eğitimleri ile Windows 8 ve Virüs Programlarının eğitimlerini alabilirsiniz.

Gerek kurumlara, gerek bireylere sunduğu üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online bilişim eğitimi sektöründe yerini alan vidoport.com Online Bilişim Akademisi, bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu ile en kaliteli eğitimi alacağınız kuruluştur.

vidoport.com‘da üç farklı türde üyelik mevcuttur.

Aylık Üyelik: 30 gün’lük süreyi kapsar ve 30 gün boyunca sitemizde yüklü olan Tüm eğitimlere erişebilir, uygulama dosyaları üzerinde çalışabilirsiniz. 30 günlük üyelik sürenizce yeni eklenen eğitimleri de izleme şansınız vardır. Aylık Üyelik bedeli 25 TL’dir.
Excel Üyeliği: Excel üyeliğimiz sitemizde yüklü olan ve yeni eklenecek Tüm EXCEL konularını kapsar. 365 gün boyunca tüm Excel eğitim videolarını izleyebilir, uygulama dosyaları ile çalışabilirsiniz. Excel üyelik ücreti yıllık 49 TL’dir.
Yıllık Üyeliğimiz: Sitemizde yüklü olan ve yüklenecek olan tüm Excel, Word, Outlook, Google Drive, Windows 8.1 gibi eğitimleri kapsar. Uygulama dosyalarına erişebilirsiniz. Yıllık ücreti 99 TL’dir.

VidoPort - Türkiyenin Online Eğitim Portalı

VidoPort – Türkiyenin Online Eğitim Portalı

vidoport.com’a üye olmak ve üyeliğinizi aktifleştirmek oldukça kolaydır.
vidoport Online Bilişim Akademisi, işinizde bilgisayar ile ilgili ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak için en hızlı yollardan biridir. Farklı konulardaki kurs çalışmalarımız da devam etmektedir.
vidoport Online Bilişim Akademisi; Online Bilişim Eğitimleri Veren, yıllık ve aylık abonelik üzerinden çalışan bir eğitim sitesidir. Tüm eğitimlere kullanıcı adı ve şifre kullanılarak vidoport.com üzerinden erişilebilir. Eğitimlere katılmak için internet bağlantısı gerekmektedir.

Ms-Office 2013 Türkçe eğitimleri konusunda, eğitim alabileceğiniz bilişim akademimize vidoport.com adresinden erişebilir ve üye olarak eğitimlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Kurumsal alanda da çok sayıda firma, personeline vidoport.com üzerinden online eğitimler aldırmaktadır. Çalışanlarının mesai düzenlerini bozmadan eğitim almalarını sağlayan online eğitimler, düzenli olarak firmalara raporlanmakta ve katılanların eğitim süreçleri takip edilmektedir.

Online Eğitimlerinizin Keyfini Çıkarın

Online Eğitimlerinizin Keyfini Çıkarın

Online Eğitimlerimiz ile;

  • Zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz.
  • Eğitimlere başlama düzeyinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayabilir, istediğiniz konuya geri dönebilirsiniz.
  • İster tabletinizden, isterseniz cep telefonunuzdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Kursa yetişme derdi olmadığı için eğitimlerinizi istediğiniz zamanda alabilir, istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Eğitimlerde anlatılan konulardaki uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz.
  • Sürekli güncellenen içerikler ile güncel kalırsınız ve yeniliklerden haberiniz olur.

vidoport.com sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Hemen üye olunuz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap, Fikrini Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir