Denizli hasem.com.tr Ziyaretim

Denizli hasem.com.tr Ziyaretim

Çarşamba günü Denizli de WEB Tasarım, E-Ticaret & SEO alanında faliyet gösteren hasem.com.tr ile bilgi alışverişi amaçlı bir ziyarete gittim.

Mevcut müşterilerinin SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) işlerine mevcut kadroları ile yetişemedikleri bu konuda kendilerine nasıl bir destek verebileceğimi, daha etkili sonuçlar alabilmek adına neler yapılabileceği konusunda kapsamlı bir konuşmadan sonra. kendilerine SEO alanı için bünyelerinde ayrı bir oluşum oluşturmaları, bu kadro ile kendi SEO alt yapılarını oluşturmalarını ve bu alt yapıyı en iyi, en etkili nasıl hazırlayacakları konusunda detaylı bir açıklama yaptım.

Kendileri çok olumlu baktıkları bu oluşumun başına SEO alanında bilgili bir kişinin olması gerektiğini söylediğimde göz göze geldik ve o kişi sen mi olacaksın diye açık ve net bir soru ile karşı karşıya kaldım. İlk olarak ben olamam dedim, gerekçelerim vardı Okulumun son senesi olması, staj durumum başka şehirde olmam Vs. Vb. Biraz daha süren karşılıklı konuşmalar sonrasında bu teklif için olumlu bakmaya başladım. Ancak bunun için okulumun oraya nakli konusunda bilgi almam gerekiyordu. Hemen Koordinatör öğretmenimi arayıp nakil ile bilgi aldım kendisi de mümkün olduğunu söyleyince, teklife daha da sıcak bakmaya başladım. 

Oluşturulacak olan bu alt yapının ve gerekli personel konusunda daha detaylı yapılan konuşmalar sonrasında hem kendi kafamdaki soru işaretlerini giderdim hemde karşı tarafın soru işaretlerini giderdim. Bu alt yapının, oluşumun ve alt yapının maddi yönünü, sürecini de konuştuktan sonra çift taraflı olumsuz hiç bir etkinin olmadığı kanısına vararak tekliflerini kabul ettim.


Hasem.com.tr
teklifini kabul ettikten sonra, İşletme sınavlarımı tamamladıktan sonra 14-16 Şubat arasında Denizliye taşınıp çalışmalarıma ve araştırmalarıma Hasem.com.tr çatısı altında devam edeceğim.
Umuyorum ki SEO konusunda Türkiye’de ses getirecek çalışmalara beraber imza atacağız.

 

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yap, Fikrini Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir