Dolu Dolu 26!

Fonda Teoman çalıyor, Bugün benim doğum günüm diye bağırıyor. 🙂 Bugünden 365 gün 6 saat önce ŞU YAZIYI yazmıştım. Aradan geçen bu zaman süresince hayatımda bir dönemi kapatıp yeni bir dönemi açtım. Kimileri çok şanslısın diyor, kimileri tırnaklarınla kazıya kazıya geldin, kimileri ise daha yolun başındasın diye gaz veriyor 🙂 32’sinde evlenmiş olan ağabeyim’in ardından tüm gözlerin üzerimde olması ve ne zaman memlekete gitsem evlilik ne zaman, hayatında birisi var mı soruları ile sıkça karşılaştığım bir dönem geçirdim. Bildiğim bir çok doğrunun yanlış, bildiğim bir çok yanlışın ise doğru olduğunu geçirdiğim bir yıl ayrıca.

Sosyal Hayat! son 10 ayda ipin ucunu kaçırdığım ve son 2 aydır ipleri kontrol altına aldığım açık bir gerçek. Sabah saat beşlere kadar eğlenmeler, uykusuz ve alkollü olarak saat 7 de uyanmalar, beynimin uyanması için saat 12’ye kadar beklemeler canımı sıkar olduğunda Hooop! dur bakalım az “Gittiği yol, yol değil” söylemi çın çın çınlamaya başladı kulağımda. Sonrasında yarım bıraktığım kitabımı yazmaya devam ettim.

İş Hayatı! Kimilerine göre bir hata, kimilerine göre doğru seçim, kimilerine göre oralarda olmayı hak etmiyor sözlerini duysam da, pek kulak asmıyorum hiç birine. Bulunduğum pozisyonda benden istenilenlerin daha üzerinde sonuçlar ile karşılarına çıkabilmek için var gücümle, bilgimle çalışmalarımı sürdürüyorum. Genel olarak köreldiğimi düşünsem de bulunduğum pozisyon için ilerleme kat ettiğimi de görmekteyim.

Ve Gelecek! Dijital Pazarlamanın 3 Adımı! #SEO, #SEM, #SMO üzerine yazmaya başladığım kitabımı bitirmek ilk hedefim 1 yıl sonra hâlâ bu hedefte ilerlemeyi düşünüyorum.  SEO kısmını bitirdim sayılır, SEM kısmı için biraz daha çalışmam gerektiği ise gözle görülür bir gerçek. SMO için ise nerede ise adım atmadım denebilir.

Yorum Yap, Fikrini Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir