Hansel ve Gretel Cadı Avcıları ( 1 Şubatta Vizyonda )

Hansel ve Gretel Cadı Avcıları ( 1 Şubatta Vizyonda )

Onlar hepimizin bildiği çocuk masal kahramanlarından olan iki kardeş Hansel ve Gretel. Ormanda yollarını kaybedip kötü kalpli cadının evinde tuzağa düşüyorlar. Bu kötü kalpli cadının akşam ziyafeti olmaya ramak kala kurtulan kardeşler, sonrasında cadıyı tuzağa düşürmektedirler. Bu ilk cadı avı tecrübesinden sonra hiç birbirlerini bırakmadan karanlık ormanda yollarına devam ederler. Yollarının üzerindeki her köyde, Yollarının düştüğü her ormanda bu kötü kalpli cadıları avlamakta son derece iyi bir şekilde ustalaşırlar.

Ancak Yollarının en sonunda vardıkları kasabada işler her zamankinde biraz daha farklı ve karmaşıktır. Bu kasabada bulunan çocuklar teker teker ortadan hiç bırakmadan kayıplara karışmaktadır ve bizim hansel ve gretel kardeşler daha önce görmedikleri kadar büyük bir cadı kaosunun ve savaşının içinde bulurlar.

Norveçli ünlü yönetmen Tommy Wirkola Hasel ve Gretel’i farklı bir bakış açısı ile beyazperde’ye taşımaktadır. Yönetmenimiz bu filmde Hansel Rolünde Jeremy Renner’ye, Gretel Rolünde ise Gemma Arterton’e Rol vermiştir.

Film Dünya ile aynı anda 1 Şubat 2013 tarihinde Ülkemizde gösterime girecektir.
Hansel-Gretel-Witch-Hunters-poster1
Filmden Bir Kaç Kare Aşağıda Yer Almaktadir. Filmi İzledikten Sonra Yeni Bir yazımda izleyici yorumlarımı sizlerle paylaşırım.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap, Fikrini Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir