Yine Yeni Bir Şehre Yolculuk

Yine Yeni Bir Şehre Yolculuk

Merhabalar;
2 Yıla yakın zamandır oturduğum şehir olan Antalya dan 17 Subat 2013 tarihi itibari ile ayrılıyorum 🙂 Askerlik sonrasında biraz Yalova dan sıkılma biraz kendi başına ayaklarda durma birazda duygusal problemleri daha çabuk aşabilme veya iyiye gidebilmesi adına Antalya’ya taşınmıştım. Şimdi ise yine yeni bir yolculuğa çıkıyorum.

Okul – ev arasında gidip gelmelerin süresini azaltmak adına okulun hemen yakınlarında güzel bir ev tutmuştum. Bir çok arkadaş edinme yanı sıra dostlarda kazandım. Denizli’ye taşınırken biraz için buruk ancak bir o kadar da gelecek adına iyi bir karar aldığımı düşünüyorum.

Antalya’nın en fazla Kale içi barlarını, Lara’nın Sahilini, Karaca parkının Manzarasını, Fenerbahçe maçlarından sonra ki Işıklar caddesinin kalabalığını, Yağmurunu özleyeceğim. Sıcağından kurtulduğum için ise biraz sevineceğim. Okulda ki öğretmenlerimi hele asla unutacağımı sanmıyorum. Alt sınıfta ki öğrencilere benden bahsetmeleri, yaptığı işin ciddi ve geleceği çok parlak mesleklerinden biri olduğunu ( SEOArama Motoru Optimizasyonu ) ve bu alanda kendilerini geliştirmelerini tavsiye eden hocalarımı.

Akdeniz Üniversitesinde Okuma hedefimi de Bu yolculuk sebebi ile Pamukkale Üniversitesi olarak değiştirmem gerekecek.

Ama gider ayak bir ayağımı Dream City Lara ‘da aldığım devremülk ile burada bırakıyorum. Yılda en az bir kere gelebileceğim bir evim var. 🙂 Denizli – Antalya arası 3-4 saat olması hafta sonları sık sık gelebileceğim bir olması da güzel bir şey tabi en azından pek uzaklaşmış olmayacağım.

İşte bıraktığım şehit Antalya dan ve gideceğim şehir Denizli den bir kaç kare.
ANTALYA


DENİZLİ

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yap, Fikrini Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir